איטום גגות

מה התפקיד של קבלן איטום? איזה שיטות קיימות לאיטום גגות – ומה ההבדלים ביניהן? מתי כדאי לבצע את האיטום?

קבלן איטום אחראי בין היתר לבצע פעולות שמטרתן למנוע חדירה של מים או רטיבות אל תוך חלל הפנים והמבנה. בפועל, את המטרה הזו יכולים קבלני איטום להשיג במגוון רחב של דרכים ושיטות. מבחינת הלקוחות וקהל היעד, החדשות הטובות הן שפתרונות האיטום כיום נחשבים יעילים בהשוואה לעבר ושהם משתלמים מאוד מבחינה כלכלית כאשר מיישמים אותם בצורה נכונה.

א.ל עבודות בגבהים גם בשבילך

אצל א.ל עבודות בגבהים מציבים את האינטרס שלך בראש סדר העדיפויות. כמו כן, התמחות בעבודה בגובה הופכת אותנו לגורם שאליו כדאי לפנות בכל מקרה של חדירת מים, נזילה או נזקים מצטברים גם בגגות חדשים וישנים.

שיקולים לבחירת שיטת איטום

הבחירה בין הטכניקות המיועדות למנוע חדירת מים לבניין דרך הגג תלויה בנסיבות הספציפיות שעל הפרק. קודם כל, יש לבדוק מה מצב האיטום הקיים והאם צריך להסיר אותו לפני שמיישמים חומרי איטום חדשים. שנית, מומלץ להתאים את שיטת האיטום לסוג הגג – בין אם מדובר בגגות שטוחים, גגות בעלי שיפוע, גגות בטון, גגות מרוצפים, גגות מתכת, גגות רעפים וכן הלאה.

הבדלים בין שיטות איטום גגות

איטום גגות נעשה בעזרת סוגים שונים של חומרים. אפשר לאטום גגות עם יריעות ביטומניות כדי להשיג עמידות לטווח ארוך, או להסתפק באיטום בחומרים אקריליים כדי ליצור שכבת בידוד חום אטומה למים. כמו כן, ישנן שיטות איטום גגות בחומרים פוליאוריטניים וגם מקרים שבהם ההמלצה של אנשי מקצוע היא לבצע איטום עם רשת אינטרגלס או ביריעות משוריינות.

תדירות החלפת האיטום

איטום גגות כדאי לבצע בכל מקרה של הופעת נזילה או חדירת מים. במקרים כאלה אין מקום להקל ראש, כי אף בעיה לא נתפרת בכוחות עצמה ויש צורך בשכבת איטום חדשה כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים. מבחינת תדירות, ההמלצה היא לאיטום מחדש כל 5-10 שנים לפי מצב הגג והחשיפה שלו לפגעי מזג האוויר.

סימנים לצורך באיטום

בעלי בתים וקבלני שיפוצים יכולים לזהות את הצורך באיטום באמצעות הוספת כתמי נזילות ומים על התקרה, בחיבור שבין התקרה והקיר או סביב החלונות. מעבר לכך, גגות שאינו אטום גורם לבזבוז אנרגיה וחוסר יעילות של מזגנים.

מביאים את האיטום לרמה חדשה

נציגי א.ל עבודות בגבהים ישמחו לעמוד לבצע עבורך עבודות איטום גגות בהתאמה אישית – מיד לאחר השארת פרטים באתר.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

    כתובת מייל :mail@elgova.co.il
    טלפון :052-4056415