איטום חלונות

איזה סוגים של עבודות איטום אפשר לבצע בחלונות? מה ההבדל בין חלונות פתיחה והזזה? כיצד אוטמים חלונות בקומות גבוהות?

חלונות שאינם אטומים עלולים לגרום לחדירת נוזלים, קור וחום אל תוך חלל הפנים. כתוצאה מכך, האיטום חשוב עבור כל סוגי החלונות וגם בבתים פרטיים או במשרדים. כמו כן, במסגרת עבודות איטום יש לקחת בחשבון את סוג החלון ואת החומר שממנו הוא עשוי. רק כך ניתן לבצע איטום חלונות אפקטיבי ולמנוע נזקים חמורים.

מגיעים עבורך לכל חלון

א.ל עבודות בגבהים מתמחה בשירותי איטום ומרכזת אותם עבורך תחת קורת גג אחת. אנו נבצע עבורך איטום חלונות במהירות וביעילות ונחסוך בשבילך את הוצאות האנרגיה על הפעלת המזגן בקיץ – או על הפעלת החימום בחורף.

סוגים של עבודות איטום

איטום נועד למנוע חדירת מים ורטיבות וגם לחסום רוחות ורעשים. בעזרת איטום מוצלח אפשר לשלב בין בידוד תרמי ואקוסטי, למנוע נזקים של מי גשמים ולהגן על החלק הפנימי של הבית או המשרד מפני הצטברות עובש ופטריות. בטווח הארוך, אטימה הרמטית יכולה לחסוך בהוצאות ומונעת נזקים לרהיטים או לציוד אישי.

הבדלים בין חלונות

סוג החלון שבו מדובר יקבע באיזו שיטת איטום כדאי להשתמש. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של איטום חלונות לאורך זמן, אי אפשר להסתפק בהחלפת גומיות וצריך לשקול גם החלפת זכוכית ומסגרת. כמו כן, יש הבדלים בין חלון שנפתח פנימה והחוצה ולכן שוחק במהירות את פס האיטום התחתון, לבין חלון הזזה שאותו אוטמים עם דבק וחומרים נוזליים.

חלונות בחדרי שירותים ומקלחות

איטום של חלונות בחדרי שירותים ומקלחות מתבצע עם חומרים שעמידים ללחות. ברוב חדרי השירותים והמקלחות יש כיום חלונות כיס, אך גם חלונות הזזה בחדרים כאלה אפשר לאטום היטב כל עוד משתמשים בשיטות הנכונות. מעבר לכך, שירותי איטום למקלחות ושירותים כוללים מלבד החלון גם את הרצפה, הקירות והאמבטיה עצמה.

איטום חלונות בקומות גבוהות

כל החלונות בבניין חשופים לנזקי רטיבות ומים ולכן צריך לאטום אותם היטב. הבעיה מתחילה עם חלונות בקומות גבוהות, שאליהם אפשר להגיע רק באמצעות ציוד סנפלינג ייעודי לעבודה בגובה. למעשה, בעזרת התמחות בעבודה בגובה ניתן לשלב בין איטום חלונות וקירות חיצוניים ולמנוע חדירת מים בחורף ובקיץ.

איזה איטום מתאים לך?

נציגי א.ל עבודות בגבהים ישמחו להגיע כדי למצוא עבורך איטום מתאים. כעת, כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם שירותי איטום חלונות בהקדם!

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415