איטום קירות חיצוניים

איך מבצעים איטום קירות ולמה זה חשוב? מה ההבדל בין קירות וגגות? איך אוטמים את החלק העליון של קירות חיצוניים?

קירות חיצוניים הם אלו שמגנים על המבנה ובין היתר אחראיים למנוע חדירת מים ורטיבות. כאשר הקירות לא מספיק עמידים או אטומים, התוצאה היא חדירת כמויות גדולות של מים ונזקים שעלולים להיות בלתי הפיכים עבור התשתיות והציוד האישי. מצד שני, איטום תקופתי מונע את רוב הבעיות ועוזר לשמור על הקירות החיצוניים ועל הבניין.

לאיטום שלך יש בית חדש

א.ל עבודות בגבהים תשמח להקצות עבורך צוות מקצועי לעבודות איטום. אנו משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר, מעסיקים אנשי מקצוע לעבודה בגובה ומספקים את השירות גם לקבלנים וגם לאנשים פרטיים.

שיטות איטום קירות חיצוניים

את שיטת האיטום בוחרים לפי התשתית הקיימת. חלק מהקירות החיצוניים אפשר לאטום עם טיח בתהליך קצר וזול, אך יש קירות שעבורם צריך לשלב בין טיח ושליכט. כמו כן, יש משמעות גדולה לסוג הקיר כי לכל אחד מהם מתייחסים אחרת – בעיקר אם מדובר על הבדלים בין קירות אבן וקרמיקה.

שלבים באיטום קירות

בשלב הראשון של איטום קירות חיצוניים מנסים לאתר את מקור הנזילה ומקלפים את הטיח. כאן המטרה היא להתמודד לא רק עם הסימפטומים שמופיעים על פני השטח, אלא להגיע אל שורש הבעיה ולמנוע ממנה לחזור. בשלב השני מנקים היטב את הקיר, בשלב השלישי מבצעים את האיטום ובשלב הרביעי סוגרים את הסדקים.

הבדלים בין איטום קירות וגגות

כל חלק חיצוני של המבנה מחייב שימוש בשיטת איטום אחרת. בעוד בגגות למשל משתמשים ביריעות ביטומניות כדי להשיג עמידות בפני פגעי מזג האוויר, על קירות חיצוניים בדרך כלל אי אפשר ליישם אותן והתיקון מתבצע עם תערובת של חול, מלט ודבק. עם זאת, כדאי בהחלט לנצל את ההזדמנות – ולאטום גם את החלק הפנימי במבנים שבהם קיימים מרתפים או מקלטים.

איטום גם בחלק הגבוה של הקיר

איטום קירות חיצוניים חייב להיות יסודי כדי להשיג תוצאות. מים נוטים מטבעם לחדור באיטיות אך בעקביות גם לסדקים וחריצים קטנים, לכן את האיטום מבצעים גם בחלק הגבוה של הקיר. בפועל, זה אומר שיש צורך באיטום בסנפלינג ובשימוש בציוד בטיחות מתקדם.

מגיעים עבורך לכל פינה בקיר

נציגי א.ל עבודות בגבהים ישמחו לפתור עבורך בעיות איטום שונות. בעת השארת פרטים באתר נתאם גם עבורך איטום קירות חיצוניים ונשיג תוצאות טובות במהירות.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

    כתובת מייל :mail@elgova.co.il
    טלפון :052-4056415