הרחקת יונים

מה הסכנות שעלולות להיגרם מקינון יונים? איך מרחיקים יונים? איפה מרכיבים דוקרנים ליונים?

יונה היא בעל כנף נפוץ שמופיע בלהקות גדולות בכל רחבי הארץ. היות והן ניזונות מפירורי מזון וזרעים, יונים עלולות להגיע גם קרוב מאוד אל בתים פרטיים וסביבת מגורים. הבעיה עם זה היא שקינון יונים גורם לכלוך, ריחות לא נעימים, רעש ואף עלול להעביר מחלות רבות ולגרום תופעות של אלרגיות, גירויים בעור ובעיות נשימה.

הרחקת יונים זו העבודה שלנו

א.ל עבודות בגבהים משתמשת בציוד בטיחותי כדי לבצע עבורך שלל עבודות בגובה. בין היתר, אנו נבחר את הטכניקה המתאימה להתמודדות עם יונים ונפתור עבורך את הבעיה בהקדם.

מקומות שבהם היונים נמצאות

יונים מחפשות מקום טוב לקינון ובוחנות את תחושת הביטחון שהן יכולות להשיג באמצעותו. בפועל, זה אומר שיש סיכוי גבוה מאוד לראות קינון של יונים בעליית גג, על אדן החלון ובמסתורי כביסה. מעבר לכך, ניתן לדעת שהיונים בחרו במקום מסוים לקינון לפי כמויות גדולות של לשלשלת יונים.

רשת יונים לחדרי שירות

הדרך להרחיק יונים מחדרי שירות ומסתורי כביסה היא לתלות רשת ייעודית. רשת יונים מאפשרת מצד אחד לחדרי הכביסה להמשיך להתאוורר ומבטיחה סירקולציה יעילה של אוויר נקי, אך מצד שני היא מרחיקה את היונים לצמיתות ופותרת את הבעיה בצורה טכנית.

דוקרנים ליונים בגגות

בעליית הגג או על אדן החלון אי אפשר לתלות רשת יונים בלי לפגוע בחזות המבנה או באופן השימוש החלון. לפיכך, הפתרון יהיה להציב דוקרנים שמונעים מהיונים להפוך את אדן החלון למקום מסתור וקינון. כמו כן, ניתן לשלב בין דוקרנים לבין הרחקת יונים בעזרת דחלילים ולמנוע קינון חוזר של ציפורים אחרות.

הרחקת יונים בסקטור העסקי והמוסדי

חשוב לציין שקינון יונים פוגע לא רק בבעלי בתים. בין היתר, ניתן לראות פגיעה של קהילות יונים במקומות עבודה, בסקטור העסקי, בבתי ספר, במוסדות ציבור קהילתיים ועוד. למעשה, בכל מקום שבו יש מרחב מחיה ליונים – עלולים להצטבר תנאים שמאפשרים להם לקונן ולפזר מחלות וחיידקים. החדשות הטובות הן שיש מה לעשות ושבאמצעות עבודות בגובה ניתן לבצע הרחקת יונים מכל מקום.

הרחקת יונים במחיר משתלם

ב-א.ל עבודות בגבהים מתחייבים לתוצאות בעזרת שימוש בטכניקות מתקדמות להתמודדות עם יונים. אנו משלבים בין רשתות יונים, דוקרנים והצבת דחלילים ומציעים מקסימום תועלת במחיר משתלם. בשביל הרחקת יונים רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ונעמוד לרשותך בהקדם.

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415