התקנות והחלפת שלטים בגובה

מה התפקיד של שלטים ואיפה אפשר להתקין אותם? איזה יתרונות יש לשלטים בהשוואה לאמצעי פרסום אחרים? מהם דגשי הבטיחות להתקנת שלטים בגובה?

שלטים היו ונותרו אחד האמצעים היעילים ביותר להעברת מסר לציבור הרחב. בעזרת שלטים ניתן להשיג מטרות שיווקיות, לפרסם מידע אינפורמטיבי ולהניע לקוחות לפעולה במרכזי קניות ומבני מסחר. יתרה על כך, את השלטים אפשר לתלות במגוון דרכים וגם במקומות גבוהים.

לשלטים שלך מגיע את הטוב ביותר

התמחות בהתקנת שלטים הופכת את א.ל עבודות בגבהים לשותף הנכון עבורך. אם ברצונך לתלות שלטים במקומות גבוהים ולוודא שהעבודה תתבצע כמו שצריך, נשמח להרכיב בשבילך הצעת מחיר בהתאמה אישית.

היתרונות של התקנת שלטים בגובה

בזכות האפשרות לתליית שלטים בגובה, בעלי עסקים מגדילים את מספר האנשים שנחשפים למוצר או לשירות שלהם בלי צורך בהשקעה כספית נוספת. השלטים מהווים מהבחינה הזו כלי שיווקי עדיף על שיטות פרסום אחרות וזאת גם בלי קשר לעובדה שהם יעילים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

החלפת שלטים בגובה בגלל בלאי ושחיקה

שלטים שמותקנים בגובה רב פחות נגישים לאירועי ונדליזם או לכלוך. מצד שני, גם הם עלולים לסבול מבלאי ושחיקה. כאן נכנסת לתמונה האפשרות של החלפת שלטים בגובה וביצוע התקנה מחודשת בהתראה קצרה. מעבר לכך, יש משרדי פרסום שמוכרים שלטים ומחליפים אותם אחת לתקופה מסוימת לפי החוזה שלהם עם הלקוחות.

סוגי שלטים שניתן להתקין

החלפת שלטים בגובה יכולה להתבצע רק בעזרת ציוד סנפלינג ובאישור הגורמים הרלוונטיים. אם שומרים על הוראות ודגשי הבטיחות, אפשר להחליף את כל סוגי השלטים ולהתקין גם שלטי לד או שלטי פח. בפועל, הבחירה בין סוגי השלטים היא פונקציה של מסגרת התקציב של הלקוח והמטרות שאותן הוא רוצה להשיג.

שלבים בהתקנת שלטים

התקנת שלטים בגובה מתבצעת בכמה שלבים. בשלב הראשון עולים לגג, בודקים את התשתית ומפנים שאריות של שלטים ישנים. בשלב השני מעלים את השלטים עצמם ומחברים אותם למסגרת ייעודית שמחוזקת אל המבנה. בשלב השלישי מוודאים שהשלט עמיד – ושאפשר לראות אותו מזוויות שונות בגבהים נמוכים.

מעלים אותך הכי גבוה שאפשר

עם א.ל עבודות בגבהים, השלט שלך בידיים טובות. ההתמחות שלנו בעבודות בגובה מאפשרת להתקין ולהחליף את כל סוגי השלטים גם על בנייני משרדים גבוהים במיוחד. אם ברצונך להצטרף לחברות הגדולות שכבר מנצלות את היתרונות של התקנת שלטים בגובה, נשמח לקבל את הפרטים שלך דרך האתר.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

    כתובת מייל :mail@elgova.co.il
    טלפון :052-4056415