החלפת מרזבים ישנים

איך יודעים שהגיע הזמן להחליף מרזבים ישנים? איזה פרמטרים משפיעים על העלות של החלפת מרזבים? מה היתרונות של מרזב תקין?

מרזב תקין משמש לאיסוף וניקוז נוזלים ולרוב הוא מותקן על גבי גגות של בתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים ומבנים שחשופים לפגעי מזג האוויר. בטווח הקצר, התפקיד של התעלה והצינור שמרכיבים את המרזב הוא לאסוף את מי הגשמים ולהוליך אותם מן הגג אל פתחי הביוב העירוניים. בטווח הארוך, מרזב תקין מבטיח שלא יצטברו שלוליות מים ולאחר מכן יופיעו נזילות, רטיבות ונזקים.

החלפת מרזבים ששמה אותך על הגובה

התמחות בעבודות גובה הופכת את א.ל עבודות בגבהים לגורם שאליו כדאי לפנות כאשר מתעוררות בעיות עם מרזבים ישנים.

סימנים שהגיע הזמן להחליף מרזבים ישנים

מרזבים ישנים כדאי להחליף כאשר הם כבר לא מנקזים את המים החוצה מהגג. כמו כן, ניתן לראות שהגיע הזמן להחליף את המרזבים בעת הופעת סימנים בולטים כגון חלודה. מעבר לכך, כדאי לבדוק מדי פעם האם המרזבים פתוחים ולהחליף אותם כאשר מצטבר בתוכם לכלוך שאותו אי אפשר לנקות.

עלות החלפת מרזבים

המחיר של התקנת מרזבים מושפע מהחומר שבו משתמשים כדי לייצר את המרזב, מאורך הצינור ונוחות הגישה. ככל שהמרזב למשל גבוה יותר או פחות נגיש, כך המחיר של ההחלפה יעלה. במקביל, יש להכניס למערכת השיקולים של הצעת המחיר גם תוספות ובהן התקנת מרזבים בהתאמה אישית, איטום המעבר בין הגג והמרזב או התקנת מרזבים ללא חיזוקים חיצוניים.

הבדלים בין החלפת מרזבים חיצוניים ופנימיים

המרזב החיצוני הוא מרזב קלאסי שמורכב על גוף המבנה, בעוד המרזב הפנימי מורכב בבנייני דירות יחד עם התשתית והצנרת. לפיכך, אם המרזב הפנימי נהרס או נסתם ואין אפשרות לתקן אותו – מה שאפשר לעשות הוא להתקין מרזב חיצוני במקומו. במילים אחרות, כאן מדובר על החלפת סוג המרזבים ולא רק על החלפת הצינור עצמו.

החלפת מרזבים לפי סוגים

יש סוגים שונים של מרזבים להתקנה על בניינים, אך ההבדלים הגדולים הם בין אלו שמיוצרים מאלומיניום, פח מגולוון, נחושת, אבץ ופלסטיק. כמו כן, כדאי להיעזר בניסיון העבר עם מרזב מסוים ולבדוק האם כדאי להתקין את אותו סוג גם לאחר ההחלפה.

המרזב שלך בידיים טובות

א.ל עבודות בגבהים הוקמה כדי לרכז עבורך שלל שירותים בידיים טובות. אם ברצונך להבטיח עבודה מקצועית, מהירה וזולה של החלפת מרזבים ישנים – נשמח לעמוד לרשותך בהקדם לאחר השארת פרטים.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

    כתובת מייל :mail@elgova.co.il
    טלפון :052-4056415