תיקון מרזבים

מה התפקיד של מרזב? מה עלול לפגוע במרזבים? איזה מרזבים אפשר להתקין בפרויקטים חדשים?

התעלה המשמשת לטובת איסוף וניקוז נוזלים מהגג מכונה בעגה המקצועית "מרזב". מלבד הולכת מי גשמים מהגג והלאה, התפקיד של מרזבים הוא למנוע הצטברות מים ולאחר מכן נזילות וכתמי רטיבות. כתוצאה מכך, תיקון מרזבים הוא חלק בלתי נפרד מפעולות התחזוקה שמתבצעות עבור בתים פרטיים, בנייני מגורים משותפים וגם מבנים מסחריים.

מחזירים את המרזבים שלך לפעילות

א.ל עבודות בגבהים מתמחה בהתקנת מרזבים ומאפשרת לך להתייעץ עם אנשי מקצוע עם ניסיון מוכח. אם חיפשת פתרונות שיפוץ וברצונך לשלב אותם עם תיקון מרזבים – הגעת למקום הנכון.

סיבות לתיקון מרזבים

מרזבים עלולים להיסתם כאשר יחד עם מי הגשמים חודרים אליהם עלים, ענפים, לכלוך, חפצים גדולים, ניירות ועוד. עם הזמן, מרזב סתום לא מאפשר לפנות את מי הגשמים שמצטברים על הגג וכך נוצרות נזילות. היות והמים על הגג לא מתנדפים מעצמם, צריך לדאוג לתיקון יסודי כמה שיותר מהר.

התאמת התיקון לסוג המרזב

תיקון מרזבים מתבצע לפי חומרי הגלם שבהם השתמשו כדי לייצר אותם. ההבדל העיקרי הוא בין תיקון של מרזב אלומיניום או פח, לבין תיקון שנועד עבור מרזבי נחושת, אבץ ופלסטיק. יתרה על כך, יש גם הבדלים בין תיקון או התקנת מרזבים מפלסטיק עמיד למים לבין התקנה דומה של מרזב פלסטיק מצופה פח.

סוגי התקנת מרזבים

פרויקטים בענף הבניה מחייבים שימוש בסוגים שונים של מרזבים. לצד מרזב חיצוני שמבצע את התפקיד הקלאסי של פינוי המים מהגג, יש גם מרזבים חדשים יותר ללא חיבורים ומרזבים דקורטיביים. למעשה, השימוש במרזבים עונה כיום על הצרכים של אדריכלים וניתן להשיג אותם בדגמים של מרזב חצי עגול, מרזב מרובע ומרזב צבעוני.

תיקון מרזבים פנימיים

מרזבים ללא חיזוקים חיצוניים או מרזבים פנימיים חשופים גם הם לשורה ארוכה של תקלות ונזקים. כל עוד המרזב לא מבצע את הפינוי של המים בצורה יעילה, אין ברירה אלא לתקן אותו ואסור לחכות עד שהבעיה תחמיר. חוץ מזה, כדאי לבדוק את איטום המעבר בין הגג לבין המרזב כי אזורים אלו נחשבים למועדים לפורענות מבחינת נזילות ורטיבות.

התקנת מרזבים במקום אחד

נציגי א.ל עבודות בגבהים יעשו עבורך את העבודה הקשה בהתאמת סוג התיקון לאופי הבעיה. אנו מתמחה בשירותי תיקון מרזבים וכמובן התקנת מרזבים חדשים – ומזמינים אותך להשאיר פרטים באתר כדי שנעמוד לרשותך בהקדם האפשרי לתיקון או התקנת מרזב.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415