שיפוץ מבנים

מה כוללות עבודות שיפוץ מבנים? איך ומתי מבצעים חיזוק שיש? מה ההבדל בין אינסטלציה חיצונית ופנימית?

עבודות שיפוץ מאפשרות לחדש מבנים ולהתאים אותם לסטנדרטים מודרניים. כמו כן, השיפוץ כולל החלפת מערכות חיוניות וטיפול בתקלות שקשורות לצנרת החשמל, המים או הגז. מעבר לכך, שיפוץ מבנים הוא לעיתים חלק מפרויקטים רחבים יותר של התחדשות עירונית וגם שירות שמיועד לבעלי בתים פרטיים. עם זאת, את השיפוץ אפשר לבצע בדרכים שונות וחשוב לוודא שהוא כולל עבודות בגובה.

אצל א.ל עבודות בגבהים לא מתפשרים

נציגי א.ל עבודות בגבהים מבינים את החשיבות של שיפוץ מבנים עבורך. אנו מביאים בחשבון את הזמן והמשאבים שמושקעים בשיפוץ, לכן מתחייבים להשיג בשבילך את התוצאות הטובות ביותר.

מאפיינים של שיפוץ מבנים

שיפוץ מבנים כללי מתחיל בדרך כלל עם שפכטל חוץ לאיטום וחידוש הנראות. לשם השוואה, עבודות הגמר כוללות צביעת מבנים ויש גם פרויקטים מורכבים שבהם צריך לבצע שיקומי בטון ואיטום גגות. כמו כן, בשיפוץ של בתים פרטיים צריך לבדוק את הצורך בעבודות חיזוק שיש למניעת נפילות ונזקים ולשלב החלפת מרזבים ישנים לפינוי מי גשמים.

הבדלים בין אינסטלציה חיצונית ופנימית

מערכת האינסטלציה כוללת את כל תשתית המים והביוב. בתוך כך, בחלק מהמבנים מותקנת רוב המערכת על הקרקע – אך בבניינים רבי קומות הצנרת מותקנת לגובה. המשמעות היא שקשה לטפל בבעיות כגון נזילות, רטיבות ופיצוצי צנרת, אלא אם משלבים בעבודות השיפוץ כלים מיוחדים של אינסטלציה חיצונית. חוץ מזה, את התיקון של אינסטלציה חיצונית מבצעים עם ציוד לעבודות בגובה.

מה מיוחד בעבודות אינסטלציה במהלך שיפוץ?

בניגוד לקבלני שיפוצים, אדריכלים ואנשי מקצוע מהתחום, בעלי בתים פרטיים לא תמיד יודעים להעריך את היקף העבודות שמתבצעות ללא ביטוי חיצוני. הדוגמא הכי טובה לכך היא עבודות אינסטלציה: אף על פי שמדובר באחת ממערכות הבניין החשובות ביותר לאיכות החיים, אין שום דרך לראות מבחוץ את מצב הבלאי שלה או את ההבדלים בין מערכת חדשה וישנה. לפיכך, צריך לבחור אנשי מקצוע אמינים ולוודא שהם עובדים לפי תכנית שיפוצים מסודרת ויסודית.

מבנה משופץ הוא לא דרישה מוגזמת

הצוות של א.ל עבודות בגבהים מתמחה בשלל שירותי שיפוץ. כמו כן, אנו מרכזים מגוון שירותי עבודות בגובה תחת קורת גג אחת כדי לקצר את משך הזמן שעובר מרגע ההחלטה על השיפוץ ועד שרואים תוצאות. אם ברצונך לקבל הצעת מחיר מסודרת על שיפוץ מבנים מכל הסוגים, נשמח לקבל את פרטיך דרך האתר.

בחרו באחד מן השירותים הבאים

שליכט חיצוני

שליכט חיצוני

צביעת מבנים

צביעת מבנים

שפכטל חוץ

שפכטל חוץ

שיקומי בטון

שיקומי בטון

פסיפס

פסיפס

חיזוקי שיש

חיזוקי שיש

אינסטלציה חיצונית

אינסטלציה חיצונית

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415