אינסטלציה חיצונית

מה התפקיד של מערכת אינסטלציה חיצונית? מה הקשר בין טיפול באינסטלציה לבין עבודות בגובה? באיזה מבנים יש צורך בתיקוני אינסטלציה?

מערכת האינסטלציה של הבניין כוללת את תשתית המים והביוב. כתוצאה מכך, מדובר על אחת ממערכות התשתית החשובות ביותר שאף מהווה חלק בלתי נפרד מהתפקוד של הבניין. כמו כן, בחלק מהמבנים יש צורך בשילוב בין מערכות אינסטלציה פנימיות וחיצוניות. בכל הנוגע למערכת החיצוניות, מה שמאפיין את ההתקנה והתיקון שלהן הוא התלות בעבודות בגובה.

עושים את המקסימום בשביל המערכת שלך

בצוות של א.ל עבודות בגבהים יודעים לבצע את כל העבודות הנדרשות בנוגע למערכות אינסטלציה חיצונית. אצלנו מקפידים על בקרת איכות, בטיחות וחומרי גלם ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

מאפיינים של מערכת אינסטלציה

מערכת אינסטלציה סטנדרטית מורכבת ממערכת ביוב חיצונית, מערכת דלוחין, צינורות מי גשם, צנרת פנים-דירתית וקווי מים חיצוניים. מטבע הדברים, יש צורך בשילוב בין החלק של הצנרת שחשוף ונמצא מחוץ למבנה לבין החלק שמוסתר בתוך התשתיות. כמו כן, המערכת החיצונית סובלת מבעיות שקשורות לתנאי האקלים, מזג האוויר והחשיפה לשמש, בעוד הבעיות בתשתית הפנימית קשורות בעיקר לבלאי ושחיקה.

החשיבות של עבודות בגובה לטיפול במערכת אינסטלציה

מערכת אינסטלציה מגיעה בחלק מהמקרים מהגג ועד למערכת הביוב המרכזית שנמצאת מתחת לבניין. אם רוצים לטפל בתקלות הנפוצות או להתקין מערכת אינסטלציה חדשה, יש צורך לבצע עבודות בגובה. את העבודות בגובה ניתן לבצע בשיטות שונות כגון סנפלינג, הקמת פיגומים, שימוש בבמות הרמה וכן הלאה.

תיקון אינסטלציה חיצונית למניעת נזקים בלתי הפיכים

הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שסימנים שמעידים על רטיבות, נזילות ופיצוצי צנרת מחייבים טיפול מהיר ומיידי במערכת אינסטלציה חיצונית. הסיבה לכך היא שצנרת לקויה גורמת נזקים בלתי הפיכים למעטפת החיצונית, או אפילו עלולה להגיע עד לשלד שנמצא מתחת לשכבת החיפוי והבטון. לחילופין, שימוש בחבלי סנפלינג עד לנקודה שבה צריך לבצע את התיקון יאפשר חזרה לשגרה.

שירותים בולטים בתחום האינסטלציה

רוב עבודות הגובה מנוצלות בתחום של אינסטלציה חיצונית לטובת החלפת קווי מים ישנים והתקנת מרזבים. לצדם, שירותים בולטים אחרים כוללים תיקון פיצוצים ודליפות בצנרת, איתור סתימות וקיבוע או התקנה של צינורות ביוב ומים חדשים.

עומדים לרשותך גם בגובה

נציגי א.ל עבודות בגבהים מתחייבים לעמוד לרשותך בתוך זמן קצר. מיד לאחר השארת פרטים באתר נוכל לתאם עבורך עבודות אינסטלציה חיצונית בהקדם – ולחסוך עבורך זמן וכסף.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415