חיזוקי שיש

מה מאפיין אריחי שיש? כל כמה זמן צריך לחזק את השיש? באיזה חומרים משתמשים כדי לעשות את זה?

אריחי שיש משמשים לחיפוי קירות פנים וחוץ בשלל סוגים של מבנים פרטיים וציבוריים. היתרון של שיש בא לידי ביטוי בעמידות גבוהה מפני בלאי ושחיקה, מה גם שמדובר בחומר גלם דקורטיבי שמתכתב עם המאפיינים של סגנון עיצוב מודרני. עם זאת, גם אריחי שיש עמידים צריך לחזק אחת לתקופה מסוימת.

חזקים בעבודות גובה

א.ל עבודות בגבהים מאפשרת לך לרכז שירותי שיפוץ, בנייה וחיזוק מול גורם אחד מקצועי ומוסמך. אנו נשמח לעמוד לרשותך בהקדם עם צוות מיומן ושיטות עבודה מתקדמות – שיחסכו לך זמן וכסף.

תדירות מומלצת עבור חיזוק שיש

מעטפת שיש זקוקה לחיזוק כאשר האריחים מתחילים ליפול או בגלל הופעת נזקי קורוזיה, התפוררות ורטיבות. אם למשל יש רטיבות בתוך החלק הפנימי של המבנה, סביר להניח שהיא נובעת מאריחי שיש מתפוררים שלא מסוגלים למנוע מהמים לחדור. מעבר לכך, חיזוק שיש אחת לכמה שנים ימנע נפילה של אריחים שמקובעים לקירות החיצוניים ומהווים סכנה עבור הציבור.

חיזוק שיש למניעה

סימני שחיקה על אריחי שיש מחייבים פעולות מנע. במסגרת פעולות אלו ניתן להחליף אריחים שבורים, להדביק מחדש את האריחים השלמים ולמלא את הפוגות ואת רווחים. כמו כן, שימוש בציוד לעבודות בגובה מאפשר לחזק את כל אריחי השיש שיש על המבנה וגם את אלו שקרובים לגג ולמרזבים.

קידוח בחיזוק שיש

הדרך להחליף חלק מאריחי השיש מחייבת לעיתים שימוש בפתרונות קידוח. עם זאת, קידוח רגיל עלול לשבור את האריחים ולהסב יותר נזק מאשר תועלת. לכן הפתרון הוא להשתמש בקידוח רטוב שמותאם לאריחי שיש ומגן עליהם, תוך הבטחה לרמת גימור גבוהה וכיסוי קדח שאינו נראה לעין מרחוק ומקרוב.

האחריות על חיזוק שיש

ועדי בתים בבנייני מגורים משותפים הם אלו שאחראיים על מצב אריחי השיש בקירות החיצוניים. לשם השוואה, בבתים פרטיים יהיו אלו בעלי הנכס שצריכים לבצע את החיזוק אחת לתקופה מסוימת על מנת למנוע מצב שבו אריחי השיש עלולים ליפול. בכל מקרה, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי שיטת החיזוק המתאימה ולקבל את אישור העירייה לעבודות במרחב הציבורי.

בוחרים עבורך את השיטה החזקה ביותר

שימוש בחומרי גלם מעולים והתמחות בעבודות בגובה מאפשרת לנו לפתור עבורך את הבעיה. אם ברצונך לתאם חיזוק שיש בהקדם, נציגי א.ל עבודות בגבהים ישמחו לקבל את פרטיך באתר.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415