צביעת מבנים

באיזה חומרים משתמשים כדי לצבוע מבנים ומה מיוחד בהם? איזה ציוד נדרש לצביעת מבנים גבוהים? כל כמה זמן כדאי לחדש את הצביעה של קירות חיצוניים?

צביעת מעטפות בניין יכולה להתבצע בשלבי עבודות הגמר של פרויקטים חדשים, כחלק משימור ושיפוץ מבנים קיימים או לצרכים אסתטיים. בפועל, החומרים המשמשים לטובת צביעה מן הסוג הזה שונים מאלו שבהם משתמשים לצביעת קירות פנימיים.

צביעת מבנים מתחילה עם א.ל עבודות בגבהים

א.ל עבודות בגבהים מתמחה בתחזוקת וצביעת מבנים ומזמינה אותך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים. השירות שלנו מתאים לקבלנים ואנשים פרטיים ונציגינו ישמחו להרכיב עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית.

הייחודיות של חומרים לצביעת מבנים

החומרים שבהם משתמשים על מנת לצבוע קירות חיצוניים צריכים להיות עמידים בפני בלאי, שחיקה ופגעי מזג האוויר. כמו כן, אלו חומרים שבהם משולבים מרכיבים פעילים שמונעים נזילות מים וחדירת לחות לתוך הקונסטרוקציה. במילים אחרות, הייחודיות של חומרים לצביעת מעטפת בניין באה לידי ביטוי בשילוב בין אסתטיקה מרשימה ויעילות גבוהה ומוכחת.

הסרת השכבה הישנה לפני צביעה חדשה

בצביעת קירות חיצוניים צריך להשתמש גם בחומרים איכותיים שמתאימים לאקלים בארץ. בגלל שבישראל יש קרינת שמש גבוהה ושילוב בין חום ולחות, תו התקן מעיד על האיכות של החומרים ועל העמידות שלהם. במקביל, מומלץ ליישם את החומרים רק לאחר שמזהים סדקים או מקומות שבהם כדאי לבצע אטימה. לאחר מכן, כל שנותר הוא להסיר את שכבת הצבע הישנה ולבצע תיקוני טיח.

ציוד לצביעה בגובה

מבנים נצבעים מהמסד ועד הטפחות באמצעות ציוד מיוחד. הציוד שבו משתמשים כדי לצבוע את המבנה מאפשר לעלות לקומות גבוהות, לצבוע גם את החלקים הנסתרים ולוודא שלא נשארים אזורים חשופים. בעזרת עבודות בגובה אפשר לצבוע את הבניין אחת לתקופה מסוימת כדי לחדש אותו, או לנצל את ההזדמנות על מנת לבצע חיפוי למעטפות בניין ולתקן נזילות וכתמי רטיבות.

הרכבת פיגומים ושמירה על בטיחות

יש פרויקטים של צביעת מבנים שבהם נדרשת הרכבת פיגומים. במקרים אלו, צריך לוודא שעבודות הצביעה נעשות על ידי אנשי מקצוע שמוסמכים לכך ושומרים על הבטיחות. כמו כן, יש צורך בציוד מיוחד לעבודות בגובה כדי לצבוע את כל המבנה ולא להשאיר חלקים חשופים.

המבנה שלך בידיים טובות

נציגי א.ל עבודות בגבהים ישמחו לחסוך עבורך זמן, טרחה ודאגות. בעת השארת פרטים באתר נתאם עבורך צביעת מבנים עם חומרים איכותיים – וניצור עבורך את התנאים שיאפשרו לך ליהנות מסטנדרטים גבוהים.

עבודות אחרונות

התקשרו עכשיו – 052-4056415

צרו קשר

כתובת מייל :mail@elgova.co.il
טלפון :052-4056415